Windykacja należności jest jedną z podstawowych bolączek polskich firm. O ile większość zagadnień windykacyjnych jest przedsiębiorcom znana w minimalnym zakresie i wspierana przez wyspecjalizowane kancelarie prawnicze, komornicze oraz windykacyjne, to wywiad windykacyjny zwykle prowadzony jest nieudolnie, a co za tym idzie egzekucja bywa nieskuteczna. Długi to dziedzina w której specjalista do spraw wywiadu gospodarczego ma wiele do powiedzenia.

Wojbór Śladnik

 WINDYKACJA NALEŻNOŚCI, ODZYSK DŁUGÓW

Proponuję prowadzenie windykacji przeterminowanych należności w takich zakresach jak negocjacje z dłużnikami na etapie postępowania polubownego, monitoring i rozliczanie spłat dokonywanych przez dłużników, rozpoznanie windykacyjne, wywiad gospodarczy, obszerne analizy i opracowania gospodarcze dotyczące dłużnika, które w ramach zlecenia wykonuję samodzielnie. W sprawie przygotowania pozwów, pism procesowych oraz ewentualnych procesów sądowych współpracuję z renomowanymi kancelariami prawniczymi.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należności, zarówno metodą negocjacji, jak i w drodze postępowań sądowych oraz egzekucyjnych. Na zlecenie koordynuję proces dochodzenia długu aż do odzyskania pełnej kwoty należności. Często przyjmuję na siebie cały trud związany z postępowaniem windykacyjnym, uwalniając zleceniodawcę od tego przykrego obowiązku.

 

Na przestrzeni lat dla moich klientów skutecznie odzyskałem ogromne kwoty i pomogłem w bardzo wielu sprawach.

 

Zapraszam do współpracy i korzystania z mojego doradztwa oraz bezpłatnej konsultacji.

 

Wstępne rozpoznanie każdej sprawy za darmo.

 

Czy to nie wyjątkowe?

 

Pozdrawiam!

 

Wojbór Śladnik

specjalista ds. wywiadu gospodarczego,

bezpieczeństwa biznesowego i windykacji.

 

wywiad gospodarczy , windykacja należności  , sprzedaż kupno długu , bezpieczeństwo biznesu , ochrona dłużnika