Grzeszymy zwykle myślą, uczynkiem i zaniedbaniem. Grzech zaniedbania należy do najcięższych, a jego konsekwencje pojawiają się najszybciej i są bardzo  dotkliwe. Współczesny biznes nie toleruje zaniedbań. Zapoznaj się z tą witryną, a może unikniesz błędów w przyszłości lub naprawisz już popełnione.

Wojbór Śladnik

WYWIAD GOSPODARCZY, WINDYKACJA NALEŻNOŚCI, BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU,

SKUTECZNA EGZEKUCJA, SKUP DŁUGÓW, OBRÓT WIERZYTELNOŚCIAMI

 

Mam przyjemność zaoferować Państwu usługi wywiadu gospodarczego i pokrewne związane z bezpieczeństwem w interesach oraz windykacją na najwyższym poziomie, jakiego do tej pory nie znaliście.  

 

Profesjonalistą wysokiej klasy nie zostaje się w wyniku szkolenia, czy obserwacji pracy podległych sobie pracowników. Do mistrzostwa w swojej dziedzinie dochodzimy codzienną wieloletnią praktyką. Nie wystarczy posiąść wiedzę, trzeba umieć z niej korzystać i mieć w tym wprawę.  

 

Swoje doświadczenie zdobywałem pracując od 1989 roku jako detektyw, a następnie przez kilkanaście lat prowadziłem koncesjonowane usługi detektywistyczne. Specjalizowałem się w wywiadzie i kontrwywiadzie gospodarczym, wykrywaniu przestępstw gospodarczych i ubezpieczeniowych oraz ochronie praw autorskich i pokrewnych, nieuczciwej konkurencji, wywiadzie windykacyjnym oraz szeroko pojętym bezpieczeństwie biznesowym.  

 

Obecnie działalność swoją koncentruję na dziedzinach takich jak wywiad gospodarczy, wywiad windykacyjny, obrót wierzytelnościami, windykacja, ochrona dłużnika przed bezprawną egzekucją oraz bezpieczeństwo biznesowe.  

 

Do każdego zadania podchodzę z pełnym profesjonalizmem, obce są mi wszelkie działania rutynowe. Windykacja należności, skup długów, obrót wierzytelnościami, bezpieczeństwo biznesowe, czy ochrona dłużnika przed brutalną i niezgodną z prawem windykacją, to dziedziny w których jako specjalista wywiadu gospodarczego potrafię skutecznie pomóc. Najczęściej pracuję dla renomowanych kancelarii prawniczych oraz przedsiębiorców świadomych wartości informacji we współczesnym świecie.  

 

W sprawach wywiadu gospodarczego przejechałem samochodem ponad 1,5 miliona kilometrów i blisko 100 tysięcy kilometrów koleją. Ciągle się jednak zdarza, że do jakiejś miejscowości przybywam po raz pierwszy i gdy wysiadam z samochodu, ktoś miejscowy kłania mi się i mówi "dzień dobry" tak, jak byśmy się znali od lat.  

 

Pracuję w tym fachu bardzo długo, a jednak do tej pory nie udało mi się zrozumieć fenomenu tego zjawiska.  

 

Do zobaczenia!  

 

Wojbór Śladnik

specjalista ds. wywiadu gospodarczego,

bezpieczeństwa biznesowego i windykacji.

 

wywiad gospodarczy , windykacja należności  , sprzedaż kupno długu , bezpieczeństwo biznesu , ochrona dłużnika